Regulamin

1) Sklep internetowy, którego właścicielem jest firma Almus Acoustics (NIP 6452441065, REGON 243589409) prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.

2) Wszystkie produkty oferowane w sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3) Wszystkie wyróżnione ceny na stronach produktowych są cenami brutto. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta. Produkty objęte czasową promocją nie mogą być objęte dodatkowym rabatem lub obniżką.

4) Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury. Firma jest podmiotowo zwolniona z podatku VAT. (art 113 ust.1 ustawy VAT)

5) Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej – w zależności od woli oraz potrzeb Klienta. 

6) Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas potrzebny na wyprodukowanie towaru we Włoszech, w firmie Galbusera G.&G. i należy doliczyć do niego czas spedycji zarówno od producenta do naszego magazynu centralnego na południu Polski, jak i czas dostawy towaru w wybrany przez Klienta sposób. W przypadku gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na stronie produktu, kontaktujemy się celem potwierdzenia realizacji zamówienia oraz uzgodnienia nowego terminu. 

7) W przypadku niezgodności towaru z opisem i zdjęciem reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań należy odesłać na swój koszt.

8) Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do maksymalnie 14 dni. W przypadku uznania reklamacji termin oczekiwania na nowy produkt wynosi od 4 do 8 tygodni i liczy się od dnia uznania reklamacji.

9) Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na stronach internetowych sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu.

10) Składając zamówienie, Klient akceptuje czas oczekiwania na wyprodukowanie wyrobu na jego indywidualne zamówienie wynoszący od 4 do 8 tygodni, liczony od dnia zaksięgowania wpłaty zaliczkowej. Brak podstaw do rezygnacji z zamówienia zachodzi również w przypadku wydłużenia terminu realizacji zamówienia.

11) Wpłata zaliczkowa wynosi 75% wartości brutto zamówienia i dotyczy zamówień na wszystkie wyroby.

12) Ponieważ wszystkie wyroby z oferty sklepu GalbuseraGG.com są produkowane na indywidualne zamówienie, nie podlegają późniejszemu zwrotowi ani wymianie.

13) W przypadku reklamacji i innych sytuacji, które wymagają odesłania towaru do naszej firmy koszt przesyłki ponosi w całości klient.

14) Opóźnienie w terminie realizacji zamówienia nie upoważnia Klienta do żądania roszczeń, takich jak rabat czy jakakolwiek inna forma rekompensaty z tytułu przekroczonego terminu.

15) W chwili odbioru towaru Klient jest każdorazowo zobowiązany do sprawdzenia przesyłki. Reklamacje Klienta, dotyczące uszkodzeń mechanicznych towaru, jak i przesyłki powstałe podczas transportu oraz braków w zamówieniu będą rozpatrywane wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki (kuriera). Wszelkie reklamacje wynikające z uszkodzeń transportowych bez spisanego protokołu nie będą rozpatrywane.

16) Ponieważ towar jest każdorazowo produkowany na indywidualne zamówienie w terminie 6 do 12 tygodni - nie ma możliwości jego zwrotu ani wycofania się z zamówienia po wpłaceniu zaliczki.

17) W przypadku wyrobów produkowanych na indywidualne zamówienie oczekujemy 7 dni od złożenia zamówienia na dokonanie wpłaty zaliczki. Po tym czasie zamówienie zostaje automatycznie anulowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl