Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin

1) Sklep internetowy, którego właścicielem jest firma Almus Acoustics (NIP 6452441065, REGON 243589409) prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.

2) Wszystkie produkty oferowane w sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3) Wszystkie wyróżnione ceny na stronach produktowych są cenami brutto. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta. Produkty objęte czasową promocją nie mogą być objęte dodatkowym rabatem lub obniżką.

4) Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT. 

5) Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich. 

6) Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas potrzebny na wyprodukowanie towaru we Włoszech, w firmie Galbusera G.&G. i należy doliczyć do niego czas spedycji zarówno od producenta do naszego magazynu centralnego na południu Polski, jak i czas dostawy towaru w wybrany przez Klienta sposób. W przypadku gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na stronie produktu, kontaktujemy się celem potwierdzenia realizacji zamówienia oraz uzgodnienia nowego terminu. 

7) W przypadku niezgodności towaru z opisem i zdjęciem reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań należy odesłać na swój koszt.

8) Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do maksymalnie 14 dni. W przypadku uznania reklamacji termin oczekiwania na nowy produkt wynosi od 4 do 8 tygodni i liczy się od dnia uznania reklamacji.

9) Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na stronach internetowych sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu.

10) Składając zamówienie w okresie od 1 września do 15 czerwca klient akceptuje czas oczekiwania na wyprodukowanie wyrobu na jego indywidualne zamówienie wynoszący od 4 do 12 tygodni, liczony od dnia zaksięgowania wpłaty zaliczkowej. Dla zamówień złożonych i opłaconych w okresie od 16 czerwca do 31 sierpnia termin realizacji ulega wydłużeniu o 30 dni (ze względu na sierpniową przerwę produkcyjną). Brak podstaw do rezygnacji z zamówienia zachodzi również w przypadku wydłużenia terminu realizacji do 12 tygodni

11) Wpłata zaliczkowa dla klientów indywidualnych wynosi min. 75% wartości brutto zamówienia i dotyczy wszystkich wyrobów. Klient hurtowy oraz detaliczny, który otrzymał rabat dokonuje przedpłaty w wysokości 100% wartości zamówienia.  

12) Ponieważ wszystkie wyroby z oferty sklepu GalbuseraGG.com są produkowane na indywidualne zamówienie, nie podlegają późniejszemu zwrotowi ani wymianie.

13) W przypadku reklamacji i innych sytuacji, które wymagają odesłania towaru do naszej firmy koszt przesyłki ponosi w całości klient.

14) Opóźnienie w terminie realizacji zamówienia nie upoważnia Klienta do żądania roszczeń, takich jak rabat czy jakakolwiek inna forma rekompensaty z tytułu przekroczonego terminu.

15) W chwili odbioru towaru Klient jest każdorazowo zobowiązany do sprawdzenia przesyłki. Reklamacje Klienta, dotyczące uszkodzeń mechanicznych towaru, jak i przesyłki powstałe podczas transportu oraz braków w zamówieniu będą rozpatrywane wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki (kuriera). Wszelkie reklamacje wynikające z uszkodzeń transportowych bez spisanego protokołu nie będą rozpatrywane.

16) Ponieważ towar jest każdorazowo produkowany na indywidualne zamówienie - nie ma możliwości jego zwrotu ani wycofania się z zamówienia po wpłaceniu zaliczki.

17) W przypadku wyrobów produkowanych na indywidualne zamówienie oczekujemy 7 dni od złożenia zamówienia na dokonanie wpłaty zaliczki. Po tym czasie zamówienie zostaje automatycznie anulowane.

18) Nie przyjmujemy zwrotów towarów, które mają naruszone opakowanie fabryczne oraz noszą ślady montażu.

19) Klamki, gałki w wykończeniach kolorystycznych w wyniku naturalnego zużycia mogą ulegać wytarciu, co nie podlega gwarancji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl