Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas

Galbusera

Galbusera G.&G. - włoski producent przede wszystkim okuć drzwiowych w najbardziej klasycznym wzornictwie może poszczycić się prawie stuletnią tradycją rodzinną w wytwarzaniu przedmiotów użytkowych z kutego żelaza niespotykanie wiernie oddając style poprzednich epok. Większość produkcji odbywa się do dziś z wykorzystaniem tradycyjnych metod, a kompletny cykl produkcyjny, od projektu do wykończenia wykonywany jest nakładem własnym firmy Galbusera G.&G. Wzory tak wykonanych klamek drzwiowych są niepodatne na zmiany mód czy przemijające trendy; to prawdziwa klasyka, która zawsze obroni się prostym pięknem, pasującym nie tylko do starszych wnętrz i obiektów, albowiem obecnie obserwuje się zjawisko powrotu do stylu retro, do urządzania nowo wybudowanych mieszkań i domów w duchu minionych dziesięcioleci. 

Dystrybutor:

Teraz dzięki firmie Almuz masz możliwość dostępu do pełnej oferty firmy Galbusera G.&G. Przekonaj się, że współcześnie wykonane klamki oraz inne wyroby mogą być wierną repliką okuć wytwarzanych przed wieloma laty - zobacz coś, czego być może jeszcze nie widziałeś i co może przesądzić o charakterze Twojego wnętrza, a nawet całego obiektu.

 

Aleksander Gamrat
 
Aleksander Gamrat (zamówienia)

Sprzedajemy unikalne produkty wytwarzane ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników we Włoszech. Przygotowujemy je specjalnie dla Ciebie!

Gdy dokonasz zakupu i opłacisz zamówienie od razu przystępujemy do jego realizacji!

 

Abella Giovanni
Abella Giovanni (obsługa klienta)
Z uwagi na ręczną pracę i indywidualny charakter Twój produkt przechodzi wiele procesów i jest dopieszczany w każdym detalu. Dlatego czasem musisz poczekać. Ale zachowaj spokój. Wszystkie zamówienia realizujemy terminowo. A nasi klienci twierdzą, że warto czekać od 3 do 8 tygodni.
 

 

Jan Janyga
Jan Janyga (logistyka)

Z przyjemnością informuję, że będę Twoim opiekunem :) 

To znaczy, że jeśli będziesz potrzebować pomocy w kwestiach związanych z realizacją zamówienia – jestem do Twojej dyspozycji.

 

Almuz Acoustics; NIP PL6452441065

  +48 32 384-19-36, +48 501-392-200
  Teofila Lenartowicza 6 lok. 5, 41-902 Bytom, Silesian Voivodeship

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl